Bloog Wirtualna Polska
Są 1 269 682 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


Armagedon i Apokalipsa zaprawdę powiadam wam

środa, 12 października 2011 18:51

Zaprawdę powiadam wam przyjdzie taki dzień że kamień na kamieniu normalnie . Szkielety wam obłazić skórą bedą a z ust spierzchnietych krew wypływać . I ze wszystkich otworów ciała . Przez które robactwo wszelakie i gadzina wszelaka maszerować będzie .Bo taka będzie wola tego kto panem jest . A czy to diabeł czy bóg , sam wybierz człowiecze ,niewiasto ,mężczyzno ,idioto i debilu ,lachociągu i dupodajko ,lesbo i pedalskie nasienie ,złodzieju i łachmaniarzu spod śmietnika ,pijusie i moczymordo ,urzędniku skarbowy i ty ,śmieciu bezrobotny . I ty matko wyrodna ,co byś lepiej zrobiła jakbys sie zawczasu wyskrobała żeby twój pomiot nie kalał tej ziemi . Coś zamykała swoją córke w komórce ,kaszy jej żałując . I ty pani magister uczona ,co wszystkie rozumy zjadłaś ,ale w wyrku płaszczysz sie i wyjesz pode mną i tylko błagasz by ci łapsko moje tłuste wepchać po pachę .

I ty niby bracie co podobno z tej samej spermy powstałeś ,na irlandzkiej ziemi jak panisko żyjesz ,ryja ze schowka nie wyściubiasz ,gaciami trzęsiesz z fiflakiem mikrego rozmiaru .Już nie uciekniesz teraz ,przed tym co nadchodzi nie da sie uciec ,debilku z trądzikiem .

I ty ,rudy wieprzu piegowaty ,z brylantyną na rzadkich włosach ,o posturze karła i świńskich oczkach ,co bys miał ochotę na lesbijki .

I ty ,zakłamana pusta przyziemna czarna zdrajczyni o imieniu na A . co na policje chciałas donieść . Teraz jak to nadejdzie cała wieś twoja sie dowie jak sie zabawiasz z osobami płci tej samej ,mimo że wygląd kurewski posiadasz z natury .

I ty ,wielki panie szefie ,co to bachory robisz ,żonie rogi przyprawiasz ,a żadną dziurą nie pogardzisz ,czy to damska czy męska . I ty ,żółta suko z otworem jak jaskinia Hang Son Doong w Wietnamie ,co już wyplułas sztuk trzy ,a ona ciagle zieje nienasycona i chce więcej i mocniej . I ty ,biedny stary chudy głupcze ,co ojcem moim chciałeś sie mianować ,czy ci stawał w ogóle ?Dałeś sie zakatrupić wywłoce ,czym córkę jedyną na potępienie skazałeś . Powstaniesz z martwych jak i matka twoja ,a babka moja ,co też głupia starą kutwą była ,każdego grosza żałowała ,talerze z jednej strony zmywac kazała ,dusigrosz z poznańskich stron .I ty Beato ,starucho wszeteczna ,co byś zegar cofnąć chciała ,niedoczekanie twoje ,już próchnem jesteś a jeszcze w twej tępej mózgownicy młode dupy się roją i kłębią . .Każde przekleństwo co z twego zaciętego pyska wypełzło ,po stokroć nagrodzone odpowiednio sie stanie .

I ty zahabiciona suczo ,butelką od śmietany się brandzlująca , i ty ,bliźniaku pod skrzydłami umęczon z nadmiernie rozwinietą częścią podnosową ,też powstaniesz z prochu z żoną twą dobroci pełną ,i też sobie wybierzecie :pan diabeł to czy bóg albo jedno i drugie w jedności swej nierozerwalne nas karać i nagradzac będzie .

I otworzzy sie otchłań  jak pizda wielka i wessie was wszystkich razem ,aż sie zlepią wasze ciała ,i juz nie będzie miało znaczenia kto z kim kiedy gził sie i ilu przelecial .Ani co miał w kroczu nieczystym .Jakie wenery za życia przechodził i ile płodów wyskrobał .Ile nakradł ,ilu zabił ,ile przekazał na schronisko dla zwierząt czy biedne dzieciaczki .

Tyle mam do powiedzen ia  i ode mnie wara .

 

Bo gryzę i pluję jadem piekielnym . A może niebiańskim ?

 

No .


Podziel się
oceń
7
7

komentarze (52) | dodaj komentarz

Diabła widziałam

poniedziałek, 22 sierpnia 2011 15:20

 

Diabła widziałam ,diabła Diabła , Diabła widziałam ,widziałam , Diabła ,diabła ,Diabła widziałam ,widziałam ,widziałam widziałam Diabła diabła ,Diabła widziałam ,diabła widziałam ,diabła widziałam ,widzialam Diabła , Diabła prawdziwego widziałam ,widziałam , Diabła ,diabła ,Diabła widziałam ,widziałam ,widziałam widziałam Diabła diabła Diabła ,diabła widziałam ,widziałam diabła Diabła ,diabła widziałam , Diabła widziałam ,diabła widziałam ,diabła widziałam ,widzialam Diabła prawdziwego, Diabla widziałam ,widziałam , Diabła ,diabła ,Diabła widziałam ,widziałam ,widziałam prawdziwego widziałam Diabła diabła Diabła ,diabła widziałam ,widziałam diabła Diabła ,diabła widziałam ,Diabła , Diabła widziałam ,widziałam , Diabła prawdziwego,diabła ,Diabła widziałam ,widziałam ,widziałam widziałam Diabła diabła Diabła ,diabła widziałam ,widziałam diabła Diabła ,diabła widziałam , Diabła widziałam ,diabłaDiabła , Diabła widziałam ,widziałam , Diabła ,diabła ,Diabła widziałam ,widziałam ,widziałam widziałam Diabła diabła Diabła ,diabła widziałam ,widziałam diabła Diabła ,diabła widziałam , Diabła prawdziwego widziałam ,diabła, no mówię że DIABŁA WIDZIAŁAM !!!!

 Podziel się
oceń
4
2

komentarze (34) | dodaj komentarz

To się tylko nazywa ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

piątek, 19 sierpnia 2011 23:28

Troche znowu mnie nie było ,ale tym razem nie z mojej własnej winy , no . no .

Trochę sie piło ,zapijało sterydy gorzką żołądkową i jakimś spirytem od ruskich z targu ,potem sie troche narozrabiało , prace sie straciło , jedną z kobiet się straciło ,a z drugą jeszcze nie wiadomo .

Potem znowu się rozrabiało ,aż sąsiedzi Monisi się wkuźwili i gliny wezwali ,ale że nie kontaktowałam ,to na wytrzeźwiałkę czyli do żłobka odstawili ,a potem jakoś w psychiatryku we Wrocku wylądowałam .

Mówię Wam ,ubaw po pachy .

Ale nigdy więcej ,sobie obiecałam .

 


Moge opisać kilku delikwentów ,ale w sumie po co .

Na lekach silnych teraz jestem ,humor już nie ten , mózgojeby jakieś mi przepisali ,otępienie i zamroczenie ,spowolnienie ruchów , i spokój ,błogi spokój .

Łagodna teraz jestem jak baranek a nawet owieczka .

Już wcześniej sie psychiatrycznie leczyłam ,ale tak na serio to pierwszy raz mnie zapuszkowali .

Do brata dzwonili ,ale on w Irlandii siedzi i nie chce mnie znać ostatnio .  Własciwie to nie mam nikogo .

Może i jestem niepoczytalna ,ale kto to uzna ?

Mam o tyle teraz lepiej ,że papiery mam wyrobione i do roboty żadnej już iść nie musze .

Rente załatwiam i tak będzie lepiej .

Teraz jeszcze musze sie zgłaszać do ośrodka dziennego i meldować ,ale to nawet fajne jest bo zawsze wyprawa do Wrocka to atrakcja jakaś .

Co z Moni będzie to nie wiem ,nawet nie mam na nią ochoty ,ani na żadną inna bo mi te prochy tak libido osłabiły że nie myslę o sexie nic a nic a nic .

Mam tylko jedno uczucie mocne i szczere i prawdziwe :

NIENAWIDZE MOJEJ , ŹLE .

NIENAWIDZĘ KOBIETY ,KTÓRA MNIE URODZIŁA .

Przepowiadała mi zawsze że skończe w wariatkowie .

I chyba rację miała .

 

Nigdy już nie będzie jak dawniej ,amen .

 

 Podziel się
oceń
2
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

Rejs Rejs Rejs !!!

piątek, 17 czerwca 2011 14:47

Taka jakaś niesystematyczna sie stałam .

Sory za te kropki i przecinki w złych miejscach ,ale nie moge się oduczyć . Jedna z moich pierwszych takie stawiała ,i ja to od niej przejęłam . A to było lat temu hoho ,bo ja stara dupa jestem ,i znowu się te cholerne urodziny zbliżają :-(

Na szczęście teraz będę je obchodzić w rodzinie ,cha -cha !

I to gdzie ? Na statku !

Liberty of the Seas się nazywa i płyniemy nim na rejs .

25 czerwca na 7 dni . Taka trasa jest : Barcelona > Prowansja > Cannes > Livorno > Civitavecchia (Rzym) > Neapol > Barcelona

Juz przebieram nogami z radości :-P !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teściowa nam fundnęła ,chyba dobrze jej robię cha -cha !:-D

Monisia też nie narzeka . Mamy dobry sex ,Moni ma dobrą robote ,ja zaczynam po powrocie ,teściówka załatwiła robote w firmie znajomego .

Nie jest to nic nadzwyczajnego ,żadna extra fucha ,ale jakaś kasa będzie .

Tylko warunek mi postawiła :-(

Mature muszę zrobić :-(

Ale na razie nie zaśmiecam tym mózgu ,bo do budy ewentualnie w sumie dopiero po lecie się kopsnę .

Teraz najważniejsze są wakacje ,rejs ,sex ,alkohol ,zabawa i gorące foczki :-D

Dwie na pewno ,bo stara też się z nami zabiera . A ,bo chyba nie pisalam że rozwodzi się z teściem ! Ma dosć kutasów zapyziałych ,może to moja zasługa ,kto wie .

Co tam jeszcze ? Na imprezce grillowej byłam sama ,bez żonki ,bo aktualnie nie mogła akurat . Okres miałam wprawdzie ,ale i tak trochę panien przeleciałam :-P No ,bez przesadyzmu , dwie nowe się nawinęły i jedna była z dawnych czasów .

W sumie mało jarzę z tego sexu ,bo wszystkie byłysmy nachlane jak bąki ,to był grill na maxa . Żarcia w sumie nie było dużo ,bo okazało się że gospodarze zapomnieli o brykietach i węglu ,no to paliliśmy gałązkami i papierami . Za to było morze wódy i piffka ,no i o zarciu się zapomniało ;-P

Towarzycho mieszane było ,w tym sie znalazł mój były szef ,którego wzięłam na strone i pogadaliśmy w 4 oczy ,z czego 2 były potem ciutek spuchnięte i podbite ;-D

Należało mu się już dawno .  Żona go potem zbierała i pojechali w dlugą .Coś tam wygrażała ,ale mi to zwisa . Nie pierwszy raz facetowi limo podbiłam ,cha -cha !

Posneliśmy potem jak susły ,na kupie ,bo w nocy sie zimno zrobiło ,a rano od nowa ,bo klina trza klinem .

Monisia po mnie przyjechała i git .

Dobrą mam żone .

I chyba ją kocham za całokształt :-)

Amen .


Podziel się
oceń
3
3

komentarze (36) | dodaj komentarz

Znowu Moni ..

wtorek, 10 maja 2011 0:56

No i jestem znów z Moniką .

Zadzwoniła kiedyś jakby nigdy nic ,i spytała ,czy nie mam ochoty na uległą suczkę ,ktora nie może wytrzymać bez swojej dominy .

Nie byłabym sobą ,gdybym odmówiła .

Najpierw myslalam ,że to jednorazowe ruchanko ,ale powiedziała ,że chce wrocić ,bo to co ją do mnie ciągnie jest silniejsze od niej .

I nawet mi tego Kaczyńskiego wybaczy .

Miałysmy potem pojechać na beatyfikację JPII do Rzymu ,ale wyladowałysmy w wyrku i przegapiłysmy rezerwacje lotu ,a w tym wyrku spędziłyśmy tydzień albo i wiecej ,bo były swięta jakieś  i majówka .

Nareszcie spotkały sie dwa dopasowane temperamenty ,to nie to co inne laski , Monisia jest NAJ . w innych zawsze mi coś nie pasi : a to zapach ,z foczki ,a to smród z japy ,a to rozmiar foczki ,a to ciasnota wewnątrz foczki , ,a to głupota totalna ,a to dziwne upodobania sexualne .

Nie to ,żebym ja była taka " od do " w tych sprawach ,ja tam lubie eksperymenty ,ale jak mi jakaś jedna wyskoczyła z lizaniem mi stóp ,to ją wyrżnęłam girą w szczenę ,bo łaskotki mam takie ,że nie zdzierżyłam tego .

Złamany ząb zakończył znajomość . Albo inna ,taka Inez kosmetyczka czy stylistka : kilka cm tapety ,rzęsy aż ociekały ,tipsy jak szpony z róznymi ozdobkami ,solar na max czekoladke ,zadbana ,nie powiem . Zabrałam się do roboty ,a ona wyjmuje taki kuferek ,że mnie najpierw chce zapaćkać swoimi smarowidłami i pomadami ,bo ja to kręci .A jak laska nie ma makijazu itp .to za chiny ludowe nie pójdzie z nią na całosć . Ja tam nie mam nic przeciwko delikatnej tapecie ,to dałam jej ryło do obróbki ,ale to trwało dwie godziny ,wygladałam jak stara kurew ,powiekami mi cieżko było ruszać od tych smarów ,a potem samo bara -bara 5 minut i po krzyku . Dzięki wielkie za taką grę wstepną . A ,no i na foczce też miała fryz specjalny i balejaż ,no sory ,bez przesady .

Albo pełno pasożytów ,lasek bluszczy ,co to dają robic wszystko i nawet LOVE wyznają ,byleby je przenocowac ,nakarmić ,no i wódę postawic . Kiedyś spoko ,było mnie stac ,ale teraz nie te czasy ,nie ma kasy ,nie ma sponsoringu .

A z Moni układ mam ,ja ją dręczę ,męczę ,dominuję i torturuję ,a ona w sumie mnie teraz lekko wspomaga finansowo , dopóki nie znajdę roboty . Popłaciła moje długi ,rachunki zaległe ,bo już mi prąd mieli wyłączać ,lodówke zapełniła ,tak że wyżerkę mam ,siłke opłaciła na 2 miechy i karnet na basen na miesiąc . Kasy nie zostawiła ,żebym nie chlała za dużo ,ale daję radę ,zawsze cos się skombinuje .

Bo tak w ogóle .aktualnie to Monisia już magister i pracę pierwszą znalazła ,teściowa moja też czasem grosza sypnie i jest git .

Acha ,teściówka to często nawet pyta o mnie ,cha -cha ,nie może mnie zapomnieć,tak jej dobrze zrobilam ;-)

Roboty szukam ,no .

Byłam we Wrocku na jednej rozmowie ,ale co tam ,nie odezwali sie .

Mogłam zataić ,że karana byłam ,ale ja zawsze prawdę wale prosto z mostu ,taka już jestem .

No ,tyle . Do wyra legam ,bo dziś trochę wyciskałam  A lata już nie te ,cha -cha ,trzydziecha już za mną ,i sie tego nie wstydze .

Jak co poniektóre ,co to się zatrzymały na 33 , 36 albo 37 ,a tu już blizej półwiecza niestety .

Wiadomo o kim mówię , Brigide Jones (to nie mój błąd w imieniu tylko ona myśli że tak sie pisze ,niedouczona prostaczka ), czyli Alice czyli kiedyś INeedYou a tak naprawdę niejaka Beata T .,starucha obleśna ,co znowu ogłoszenia na is zamieszcza żeby świeże mięsko upolowac . Nie wiem czy ktoś sie jeszcze na to nabiera ,ale kobita powinna się leczyc ,bo moje psychiczne problemy to pikus przy jej kompleksach ,cha -cha ;-P 

Brr ,mam nadzieje że mi się nie przyśni ,bo to byłby horror .

Chcę posnić o Moniczce i jej piczce ,cha -cha ,co nigdy mi się nie znudzi .

Teraz po przerwie miałysmy taki zakuźwisty sex ,i taka była mokra ,że bez żelu sie obyło przy fistowaniu ,zresztą nie miałam na stanie ;-D

Bye ,nara . Jutro do Parku Wodnego ,hurraaa !


 
Podziel się
oceń
5
2

komentarze (26) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


wtorek, 17 października 2017

Licznik odwiedzin:  511 556  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Tu tylko prawda, o mnie i moim życiu bez sensu . Ale z perspektywami !!!

O mnie

Domina . Fisterka . No .

Statystyki

Odwiedziny: 511556
Wpisy
  • liczba: 69
  • komentarze: 720
Galerie
  • liczba zdjęć: 101
Bloog istnieje od: 3577 dni

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Facet